روزانه
  • کدخبر: 74697
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۴
  • تعدادبازدید: 244
  • تعداد نظرات: 0

برف و باران در جاده‌های ۸ استان می بارد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور گفت: در حال حاضر در محورهای استان چهارمحال و بختیاری (بیشتر محورها)، استان سمنان (محور سمنان-فیروزکوه)، شرق استان تهران (محورهای دماوند، هراز و پردیس)، غرب استان تهران (آزادراه تهران-قم و تهران-ساوه) و ارتفاعات محورهای هراز و کرج-چالوس بارف برف ادامه دارد.

وی افزود: همچنین بارش باران نیز در استان های قم، مازندران و اصفهان (اکثر محورها)، استان سمنان (محور سمنان-گرمسار) و استان آذربایجان غربی(محور پیرانشهر) گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از مه‌گرفتگی در برخی از استان‌ها خبر داد و اظهار کرد:‌ در حال حاضر مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید را در استان‌های خراسان شمالی (محور آشخانه-چمن بید و بجنورد-آشخانه)، استان همدان (گردنه اسدآباد)، استان اصفهان (محور سمیرم-یاسوج)، استان گلستان (محور خوش ییلاق)، استان مازندران (محور فیروزکوه محدوده گدوک و سربندان، محور کرج-چالوس هزارچم و دهانه جنوبی تونل کندوان)، استان قم (محور دستجرد - تفرش)، استان کهگیلویه و بویر احمد (محور یاسوج-سپیدان)، استان زنجان (محور زنجان- بیجار) و استان لرستان (محور خرم آباد-بروجرد، درود-ازنا و بروجرد-اراک) وجود دارد.

سرهنگ رحمانی اضافه کرد: در استان های گیلان و اردبیل (محور خلخال-اسالم) و استان زنجان (محورهای زنجان-طارم و تهم-طارم) کولاک و یخ زدگی گزارش شده است و تردد تنها با زنجیر چرخ ممکن است.

وی در رابطه با وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور بیان کرد: در حال حاضر ترافیک در باند جنوبی آزادراه تهران-کرج (محدوده پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره) و باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین (محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس) نیمه سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا افزود: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.
www.dabi.ir/nt