ورزش
  • کدخبر: 74703
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۲
  • تعدادبازدید: 240
  • تعداد نظرات: 0

قوچان‌نژاد تحصیل را به فوتبال ترجیح داد!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از فارس، رضا قوچان نژاد، بهترین گلزن تیم با 14 گل در این فصل ممکن بود سرنوشت او در سال 2009 تغییر کند زیرا او ادامه تحصیل را به فوتبال ترجیح داد.

قوچان‌نژاد درباره خداحافظی موقتش از دنیای فوتبال در سال 2009 گفت: در آن زمان از دنیای فوتبال خسته شده بودم. از بازی فوتبال نه، بلکه از مسائل حاشیه‌ای که بود به طاق آمده بودم. دوست نداشتم این طور ادامه دهم به همین خاطر تصمیم گرفتم تا تحصیل را انتخاب کنم. معتقدم بودم که باید خودم را در مسیر فوتبال نگه دارم به همین خاطر قرارداد جدیدی را امضا کردم. به مدت 3 سال در رشته حقوق درس خواندم ولی در پایان به این نتیجه رسیدم که نمی‌توانم فوتبال را با تحصیل در کنارهم داشته باشم.

ستاره تیم‌ملی کشورمان در ادامه عامل اصلی بازگشتش به دنیای فوتبال را مارک اورمارس، ستاره هلندی سابق بارسلونا دانست و گفت: اورمارس به من گفت که تیم «گو اهد ایگلز» هلند بروم. او زمانیکه شنید من از دنیای فوتبال خداحافظی کردم برای من با ارسال پیام‌ها مرا نصیحت کرد. در نهایت با اصرار اورماس تصمیم گرفتم با تیم آماتور «گو اهد ایگلز» قرار امضا کنم. اگر امکان ادامه تحصیل داشتم دوست داشتم ادامه تحصیل دهم.
www.dabi.ir/nt