پیشنهاد شما برای ثبت خبر

* با ثبت خبر و تایید توسط ادمین بین یک تا صد امتیاز در سایت هدایای دابی برای شما منظور می گردد(جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس Reward.dabi.ir مراجعه کنید)
* جهت ارتباط با سردبیری مجله خبری دابی و یا بروز هر گونه سئوال یا مشکل می توانید به آدرس news@dabi.ir ایمیل ارسال نمایید

دستورالعمل ارسال مطالب کاربران
مجله خبری دابی در راستای افزایش تعامل کاربران در سایت و همچنین بهبود کیفیت و افزایش حجم مطالب منتشر شده در این مجله، تسهیلاتی را برای کاربرانی که اقدام به همکاری با این مجله کنند، در نظر گرفته است. در این خصوص کاربران عزیز این مجله می توانند مطالب خود را برای انتشار بر روی سایت، از طریق فرم در نظر گرفته شده ارسال کنند.

ملاک های انتخاب و تخصیص امتیاز به مطالب کاربران
* این مطالب می تواند به عنوان خبر، مقاله، گزارش، گفتگو، ویدئو، صوت و تصویر باشد که بر اساس موضوع آن در سرویس های مختلف سایت منتشر خواهد شد.
* مطالب ارسال شده نباید تکراری باشد. تیم سردبیری مجله خبری روزانه چندین بار سایت های مختلف را رصد می کنند و مطالبی که از نظر آنها قابلیت انتشار داشته باشند را در سایت منتشر می کنند. لذا تنها اخباری ارسال شود که یا در سایتهای خارجی و یا داخلی که معروف نمی باشند منتشر شده است یا اینکه توسط کاربر تولید شده است.
* فیلم ها و عکس های ارسال شده نباید دارای لوگوی سایت های دیگر باشد و در صورتی که کاربر لیبل مجله خبری دابی را بر روی فیلم ها یا عکس ها بزند امتیاز ویژه به وی تعلق می گیرد.
* در صورتی که خبری که توسط کاربر ارسال می شود دارای عکس باشد، کاربر باید این عکس ها را بر روی پنل پیشنهاد خبر آپلود کند و نباید عکس ها به صورت کپی در قسمت متن خبر وارد شود. همچنین حجم عکس های آپلود شده نباید بیش از 400 کیلوبایت باشد.
* ذکر منبع برای اخبار پیشنهادی ضروری می باشد. البته در صورتی که خبر توسط کاربر تولید شده باشد نیازی به درج منبع نمی باشد.
* مطالب پیشنهاد شده باید دارای قابلیت انتشار باشد و از اخباری که برخلاف قوانین کشور و یا دارای مسائل غیراخلاقی باشد خودداری می شود.
* در متن اخبار پیشنهادی به هیچ وجه نباید لینک سایت های دیگر باشد و در صورت مشاهده تذکر و در صورتی که چند بار این موضوع تکرار شود کاربر حذف خواهد شد.

* عنوان خبر پیشنهادی :
عکسهای پیشنهادی :
فایل صوت پیشنهادی :
فایل فیلم پیشنهادی :
خلاصه خبر پیشنهادی :
متن اصلی پیشنهادی :
* لطفاً جهت دریافت امتیاز آدرس ایمیل خود را به درستی وارد نمایید
ایمیل :